Sportas

BAIDARĖS: galite išsinuomoti baidares ir paplaukioti gretimuose rajonuose, tačiau mes rekomenduojame Siesarties maršrutą! SIESARTIS (Šventosios intakas) tai Aukštaitijos „Ūla“. Upė srauni, daug posūkių. Pilnas trasos ilgis – 69 km., Molėtų ir Ukmergės rajonai, trukmė – 3-4 d., sezonas: balandis – birželis, rugsėjis – spalis. Siesarties vidutinis nuolydis – 1,23 m/km. Kliūtys: buvusios užtvankų liekanos, rėvos, akmenys, medžių sąvartos. Siesartis turi 2-os sudėtingumo kategorijos maršruto rodiklių.

KREPŠINIS: Sodyboje įrengta puiki, asfaltuota krepšinio aikštelė.


TINKLINIS: Paplūdimio


FUTBOLAS: Sodyboje įrengta mėgėjiško futbolo aikštė.


BILIARDAS: sodyboje galite mėgautis rusiško biliardo žaidimu.


PASIPLAUKIOJIMAS VALTIMI: Sodyboje yra 3 valtys, talpinančios ~15 žmonių, todėl visada rasite laisvą valtį ar galėsite paplaukioti didelėje kompanijoje.


BOCCIA: tai senovės graikų žaidimas. Labai smagus žaidimas kuriuo gali mėgautis nuo 2 iki ... žmonių. Žaidimo taisyklės: Žaidimo tikslas yra mesti mažą kamuoliuką "Jack". “Jack” išmetamas pirmas, tada kiekviena šalis, eilės tvarka, imasi mesti rutulius. Po to, kai kiekviena šalis išmeta po vieną rutulį, komanda, kuri mes kita, bus ta komanda, kurios rutulys bus toliausiai nuo rutulio "Jack", nebent jie jau buvo išmetę visus savo turėtus rutulius. tokiu atveju savo ėjimą jie praleidžia kitai šaliai. Žaidimą vienu metu gali žaisti 3 arba 6 žaidėjai, nes žaidime dalyvauja 3 skirtingos rutulių poros. Kiekvieno žaidimo pabaigoje, teisėjas matuoja atstumą tarp rutulių ir “Jack” kamuoliuko. Arčiausiai stovinčio rutulio šeimininkas ar komanda gauna 3 taškus, II vietą užėmusio rutulio savininkas ar komanda gauna 1 tašką. Žaidimas trunka iki tol, kol vienas iš žaidėjų surenka 13 taškų. Galima numušti “Jack” ar priešininko rutulį, tačiau už tai taškai neskiriami ir neatimami. Komanda/žaidėjas surinkęs 13 taškų, laimi.


VAIKŲ ŽAIDIMAI. Sodyboje gausu žaidimų ir kitų laisvalaikio praleidimo priemonių. Tačiau smagiausia sodyboje žaisti gaudynių, slėpynių, maudytis, šokinėti nuo liepto, žvejoti nuo liepto kur sekasi net naujokams!


ŽIEMOS SPORTAS. Ledo ritulį galite tiesiog ant ledo prie sodybos, o rogutėmis ir slidėmis galite mėgautis bet kuriame netoliese esančiame šlaite arba rinktis profesionalią slidinėjimo trasą “Kalita”. Trasa yra Anyksčių mieste (~30km): s
lidinėjimo trasos ilgis - 250 m, aukščio skirtumas - 40 m. Aktyviam poilsiui žiemą čia parengiamos ir veikia kelios įvairių sudėtingumų kalnų slidinėjimo trasos su 2 pakėlėjais. Tamsiuoju paros metu trasos apšviečiamos. Vaikams ir pradedantiems gelbsti slidinėjimo instruktoriai. Vietoje galima išsinuomoti reikiamą slidinėjimui inventorių, pailsėti ir pasimėgauti arbatos puodeliu lauko kavinukėje.